Як вітряна зимова погода впливає на здоров’я суглобів і хребта - завтра в програмі "Зателефонуйте доктору!"

13 січня, 15:40

Справжня зима з морозами та снігом поки що не квапиться завітати до Маріуполя, хоча все ж таки нагадує про себе холодним вітром та низькими температурами, що, звісно ж, впливає на людський організм.

Як вітряна зимова погода впливає на здоров’я суглобів і хребта? Чому німіють пальці та рука погано підіймається? Як фізичні вправи впливають на кістково-м’язовий корсет? На ці та інші питання маєте можливість отримати відповідь на зустрічі з досвідченим вертебрологом, кандидатом медичних наук у вівторок, 14 січня, о 19 годині в прямому ефірі програми «Зателефонуйте доктору!» на каналі «Маріупольське ТБ».

До слова, в одній з попередніх програм ми розказували, як допомагають вертебрологи та що радять пацієнтам, у яких з’являються болі у плечовому суглобі й рука не дає спокою ні вдень, ні вночі. А також, якими пристосуваннями необхідно користуватися при артрозах і що робити при болях в суглобах і спині.

Нагадаємо, програма "Зателефонуйте доктору!" виходить в прямому ефірі на каналі "Маріупольське телебачення" щовівторка о 19.00.