Святковий фестиваль, що проходить за підтримки Вадима Новинського, - в ефірі «МТБ»

8 січня, 13:13

«Маріупольське телебачення» покаже святковий фестиваль "З Різдвом, Україно", який проходить за підтримки народного депутата Вадима Новинського й в якому бере участь велика кількість різноманітних творчих колективів.

Фестивалю, який був наповнений гарним настроєм, ефектними костюмами та запальними виступами колективів, не вистачало єдиного - захоплених глядачів, адже в Україні запроваджено жорсткі обмеження для недопущення розгортання нової хвилі захворюваності на коронавірус. Саме тому формат фестивалю трохи змінився. Але, на щастя, «Маріупольське телебачення» зможе показати це дійство в ефірі.

«Все эти замечательные Рождественские выступления детей, к сожалению, не могут видеть зрители в зале. Но, к счастью, «Мариупольское телевидение» сможет показать это на выходных в эфире. Поэтому смотрите, будет шикарно», - зазначив президент «Маріупольського ТБ» Микола Осиченко.

Тож дивіться Різдвяні концерти в ефір «МТБ» 9 і 10 січня о 17:00. І нехай прийдуть в Вашу душу Віра, Надія і Любов. Й в це світле свято кожен знайде на небі свою Різдвяну Зірку і життя його буде дивовижним!

До слова, це вже 17-й традиційний фестиваль «З Різдвом, Україно», що проходить за підтримки народного депутата Вадима Новинського. Й усі керівники колективів, які брали участь у фестивалі, отримали сертифікати та дипломи від нардепа за високу професійну майстерність молодого покоління.

Нагадаємо, напередодні новорічних свят народний депутат України Вадим Новинський подбав, щоб якомога більше дітей у Маріуполі отримали солодкі подарунки.