Зустріти відомих українських поетів на зупинках міста? Легко! Про унікальний проєкт – в програмі «Ранок Маріуполя»

30 червня, 12:31

У маріупольців з'явилась можливість послухати на зупинках громадського транспорту вірші Шевченка, Стуса та Сосюри - у місті встановили 18 сітілайтів-плакатів з портретами українських поетів. На сітілайтах зображені Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, а також Володимир Сосюра і Василь Стус, чиї долі пов'язані з Донбасом. Причому, всі класики - в сучасному одязі. На кожному з плакатів є QR-коди, перейшовши за якими, можна послухати аудіовірші українських поетів-класиків.

Проєкт «Відчуй українську поезію» втілила команда студентів Української академії лідерства Маріуполь на грантові кошти.

В  програмі "Ранок Маріуполя" ментор Upshift Україна в Маріуполі Василь Нестеренко розповів про цей унікальний проєкт, який не залишив байдужим жодного маріупольця.

До слова, прихильники стріт-арту в Маріуполі тепер із легкістю можуть спланувати прогулянку по мальовничим місцям стінопису. Для фотосесій та прогулянок мистецтвом в Маріуполі створили онлайн-мапу муралів.

Нагадаємо, програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.