Середа, 14 жовтня, 21:32

Силове шоу стронгменів - подарунок маріупольцям

Цей День захисника України маріупольці, що зібралися на Театральній площі, запам'ятають надовго. Адже такого видовищного силового шоу у нашому місті ще не бачили. Його учасники - найсильніші чоловіки країни на чолі з легендарним Василем Вірастюком. Цього разу Василь виступив суддею змагань, а наш земляк Олександр Лашин, Сергій Покатько із Запоріжжя та Віктор Юрченко з Черкас виконували вправи, які для пересічного громадянина знаходяться поза межею можливостей. Ведучим шоу був також відомий атлет, президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.

ВІКТОР ЮРЧЕНКО, ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТРОНГМЕН: «Я в Маріуполі вчетверте, у вас позитивні люди, святковий настрій. Будемо демонструвати «прогулянку фермера» та "гантелю"».

Відомі стронгмени не тільки виконували силові вправи з великою вагою, а й запросили маріупольців позмагатися з ними. На переможців очікували смачні призи - м’ясні вироби від відомого українського виробника.

На розсуд глядачів представили п’ять конкурсів. Антон Ковальов переміг у двох з них, вигравши підйом гантелі вагою сімдесят кілограмів та колоди вагою дев’яносто п’ять кіло. Обидві вправи Антон виконав по шість разів.

АНТОН КОВАЛЬОВ, УЧАСНИК ЗМАГАНЬ ВІД ГЛЯДАЧІВ: «Для меня нет сложных упражнений, занимаюсь в зале не первый год. На любительском уровне занимался стронгменом, выступал на Чемпионате Украины, призер Украины».

Бурю оплесків викликав показовий виступ Олександра Лашина з коромислом вагою дев’яносто кілограмів. Спочатку маріупольський богатир впевнено впорався із завданням, а потім ускладнив його, додавши до коромисла двох привабливих дівчат.

Родзинкою видовищного силового шоу, присвяченого Дню захисника України, стало змагання атлетів з комбайном - хто кого перетягне.

Сільськогосподарська машина вагою тринадцять тонн за шаленої підтримки глядачів таки підкорилася стронгменам, які протягнули її декілька метрів.

ОЛЕКСАНДР ЛАШИН, ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТРОНГМЕН: «Що надихало нас на цей спортивний подвиг? Надихала публика, наш город - город сильных людей, сильных духом, физически, все преграды по плечу».

Олександр Капустян, Микола Козін, Маріупольська Служба Новин

Нагадаємо, відомі стронгмени Василь Вірастюк та Сергій Конюшок у супроводі свого друга Олександра Лашина ознайомилися зі спортивною інфраструктурою нашого міста.