Вівторок, 13 жовтня, 21:46

Стронгмени на спортоб’єктах

На святкування Дня захисника України до Маріуполя завітали відомі стронгмени Василь Вірастюк та Сергій Конюшок. У супроводі свого друга Олександра Лашина вони ознайомилися зі спортивною інфраструктурою нашого міста.

Відомі богатирі розпочали з льодової арени, яка вже майже готова до відкриття завдяки зусиллям Фонду Бориса Колесникова. Спочатку гостям показали другий поверх, де буде розташована й тренажерна зала. Але справжнє пожвавлення викликав вихід іменитих гостей на лід. Усі три стронгмени спробували себе у ролі хокеїстів, але, як виявилося, влучити у ворота з декількох метрів - непросте завдання. Все ж після декількох невдалих спроб каучуковий диск таки опинився у сітці.

ВАСИЛЬ ВІРАСТЮК, ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТРОНГМЕН: «Дуже добре, що такі арени з’являються, це відтягне діток з вулиць, бо вони мають можливість записатися на хокей».

Другим місцем зупинки гостей став спортивний майданчик у загальноосвітній школі № 47 Кальміуського району. Як пояснив стронгменам начальник Управління молоді та спорту Олексій Казанцев, це осередок спорту не тільки для школярів, а й для всіх мешканців прилеглих будинків. Ділячись своїми враженнями від побаченого, Сергій Конюшок згадав, які умови для занять фізкультурою були у нього в школі.

СЕРГІЙ КОНЮШОК, ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТРОНГМЕН: «Картинка перед очима стоїть, коли прийшли на урок у спортзалу, а там замерзли батареї так, що почали вибухати. А зараз, слава Богу, все покращилося, прийшли відповідальні керівники, для дітей значно кращі умови, це добре, більший відсоток дітей будуть направляти енергію в правильне русло».

Наостанок відомі гості відвідали футбольний стадіон імені Володимира Бойка та плавальний басейн «Нептун», де наразі триває реконструкція.

Олександр Капустян, Микола Лупаненко, Маріупольська Служба Новин

Нагадаємо, до Дня захисника України у Маріуполі провели військово-патріотичну гру "Лицарі України", у якій взяли участь 8 команд.