Вівторок, 28 липня 2020 2020, 21:15

З Одеси - з нагородами

Спортсмени СК «Братство» обласної ДЮСШ на Чемпіонаті України з таїландського боксу, який проходив у Одесі, вибороли 4 нагороди, дві з яких - вищого ґатунку.

На ринг Чемпіонату України в Одесі вийшли понад триста п’ятдесят спортсменів з вісімнадцяти областей України. Маріупольський спортивний клуб «Братство» обласної ДЮСШ представили п’ять боксерів.

ВАДИМ ДУБРОВСЬКИЙ, ТРЕНЕР СК "БРАТСТВО" ОБЛАСНОЇ ДЮСШ: «Съехалось много спортсменов, представительный турнир, первые номера сборной по всем возрастам».

На рахунку вихованців спортклубу «Братство» дві золотих, одна срібна та одна бронзова медаль. Чемпіонами України серед юнаків віком дванадцять-тринадцять років стали Данило Лук’янов та Нараян Дивакаран. У ваговій категорії до тридцяти двох кілограмів Данило Лук’янов виграв два бої та втретє поспіль став найкращим в Україні. У фіналі Данило переміг суперника зі Слов’янська.

ДАНИЛО ЛУК'ЯНОВ, ВИХОВАНЕЦЬ СК "БРАТСТВО" ОБЛАСНОЇ ДЮСШ: «Я собой доволен, что тренер говорил - выполнял. В финале впервые встретился с этим соперником, отправил его в нокдаун».

А Нараян Дивакаран йшов до своєї перемоги на Чемпіонаті України чотири роки й нарешті став першим. У ваговій категорії до сорока двох кіло він здобув на ринзі дві перемоги над суперниками з Полтави та Одеси. Це було довгоочікуване, але цілком заслужене чемпіонство.

НАРАЯН ДИВАКАРАН, ВИХОВАНЕЦЬ СК "БРАТСТВО" ОБЛАСНОЇ ДЮСШ: «Это было сложно, долго к этому шел, понимал, что будет тяжело. Финальный бой был с одесситом, он 3 раза выигрывал Украину, эмоциональный бой».

Срібну нагороду серед дівчат в Одесі виборола Ксенія Хижняк, а Кирило Колтаков став володарем бронзової медалі серед юніорів.

ВАДИМ ДУБРОВСЬКИЙ, ТРЕНЕР СК "БРАТСТВО" ОБЛАСНОЇ ДЮСШ: «Мы обошлись без областных турниров в связи с обстановкой, с карантином. Сразу выступили на всеукраинских соревнованиях. Помогло то, что серьезно готовились, по две тренировки в день, это дало результат».

Олександр Капустян, Микола Лупаненко, МСН

Нагадаємо, у Маріуполі вже розпочали підготовку до чергового, 52-го Меморіалу М. Мазая, який відбудеться у середині вересня.